Erkekler neden aldatır ?
üye resmi
İtiraff.net ( ) (Üye bilgileri gizli)

Merhaba değerli itiraff.net kullanıcıları size yeni sorular sorarak bilinmeyen merak edilen konulara açıklık getirmeye devam ediyoruz.Bugünkü sorumuz "Erkekler neden aldatır ?".

 

Erkekler İçin Aldatmak nedir ?

 

Erkeklere göre aldatmak ; öğle arasında atıştırmalık veya yemek üstü tatlı anlamına gelebilir, her erkek bunu farklı tanımlar ama sevgilinizin veya eşinizin bu işi ana öğün haline getirmiş olması berbat bir durumdur.Yapılan araştırmalara göre her erkek aldatır onlar için önemli olan ellerine bir fırsat geçirmek.

 

Sevgilisini veya karısını seven erkek aldatır mı ?

 

Kadınlar bir erkekle beraber olmadan önce partnerinin onu severse aldatıp aldatmayacağını merak ediyor peki ya sizce seven erkek aldatır mı ?

 

Aldatan erkekler itiraf etme sırası sizde !

 

Erkeklerin aldatırken bir çok geçerli veya geçersiz sebeplerin arkasına sığındığını biliyoruz.İtiraf edin hangi bahaneler arkasına sığınarak aldattınız ?

 

Cevap ver ; Erkekler neden aldatır, Erkekler için aldatmak nedir, Seven erkek aldatır mı ?

 • 2
 • 55
 • 3874
GELEN SON CEVAPLAR
üye resim
Seldaa ( ) ( Bayan , 38, İstanbul)
Senin eşini aldatman tamamen sadakatsizlik.Sonradan hayatına giren kadının seni gerçekten sevdiğine pek inanmadım doğrusu. Sen eşinin çocuk konusunda hassasiyetini kötüye kullanmışsın bence .Ayrıca sonradan hayatına giren kadının hırs yapıp kapına dayanması yiğrenc bir durum .Bence sen çocuğun senden olup olmadığı konusunda emin ol .Sonrasında çok pişman olma
 • 2
 • 13
üye resmi
uzunfar ( ) ( Erkek , 50, Ankara)
Erkek kontrol edemediği heyecanla bir kaçamak yapıyorsa bu onun doğasında olan bir özelliktir. Yok bunu uzun soluklu veya sık sık yapıyorsu bu ahlak ve nezaket dışı bir davranıştır. Unutulmaması gereken şu da var Erkek bir BAYAN la aldatır sadece erkeği kritize etmek doğru olmaz diye düşünüyorum... Önemli olan Afişe olmamak ve Afişe etmemek...
 • 0
 • 14
üye resmi
firari36 ( ) ( Erkek , 36, İstanbul)

36 yaşında avukatım erkekler neden aldatır merak eden kadınlara kendi aldatma maceramı sizlere itiraf edeyim.


10 senelik bir evliliğim vardı öncelikle size eşimden bahsedeyim severek evlendik kendisini çok sevsem de çocuk problemimiz vardı eşimin çocuğu olmuyordu ve çok istiyordu ben bunu problem yapmıyordum ama karşımda sürekli çocuk için yanıp tutuşan bir kadın vardı ve her türlü tedaviyi denedik başaramadık eşim bundan vazgeçmedi takıntı haline getirdi bu konuyu beni bunaltıyordu onun dışında her şey mükemmeldi.


İşlerim çok iyi gidiyordu artık daha büyük bir ofis açma kararı verdim emlak işleri yapan arkadaşım vardı murat onu aradım bana daha büyük ofis lazım dedim ve bana Beşiktaşta çok güzel bir daire ofisinden bahsetti 2. katta ofisi görmek için bir gün sonraya sözleştik.


Murat ile hem arkadaştık eşimde tanıyordu hemde avukatlığını yapıyordum verdiği adreste onu bekliyordum arabasıyla geldi ve yanında bir bayan vardı asistanı adını sonradan öğrendim eda sarışın ela gözlü 25 yaşında hukuk okuyan bir genç kadın, benim aksime kısa boyluydu benim boyum 1,92 eda 164 ve aramızda 11 yaş var tek ortak noktamız hukuk, üçümüz daireye çıktık ama muratın acil bir işi çıkınca anahtarı bana verdi ve gitti o sırada eda bana mesleki sorular sormaya başladı genç heyecanlı ve tatlı bir kadındı ondan etkilenmemek mümkün değil ve benimle sürekli konuşma çabasından benden hoşlandığını hissetmiştim.


Dairede işimiz bittikten sonra onu ofisine götürmeyi teklif ettim ve dairenin anahtarının  bende kalmasını yarın tekrar incelemek istediğimi söyledim muratla aramdaki dostluk samimiyetten dolayı kabul ettiler, edanın telefonunu da daire ile ilgili görüşmek için aldım.Eve geri döndüğümde eşimde yüzleştim yine aynı problemler ve aynı sıkıntılar beni artık çok sıkmıştı bir an önce nefes almak istiyordum ve bunun tek çaresi edayla olabileceğine inandım bana çok samimi davranmıştı aklımdan çıkmıyordu ve evden çıkıp akşam 9 gibi kiralamak istediğim daireye gittim ve edaya mesaj attım. 


Daireye gelmesini ondan çok etkilendiğimi konuşmak istediğimi yazdım.Cevap gelmedi ben eve geri dönmeye karar verdiğimde saat 10:30 olmuştu tam çıkarken eda içeri girdi ve konuşmaya bile fırsat kalmadan aramızda yakınlaşma oldu buraları kısa kesiyorum..


Evden ayrıldık aramızda artık bir ilişki başladı ve işin boyutu ilerledi eda evli olduğumu biliyordu ve artık ofisimde işe başlamaya karar verdi sonuçta hukuk okuyan bir kadındı o daireyi de kiraladım eda ile biz yaşıyorduk muratın ve eşimin bundan haberi yoktu tabi.


6 aylık bir ilişkimiz oldu eşim bir markette muratı görmüş ve murat benim yeni ofisimi nasıl bulduğunu sormuş olay eşimde hiç bozuntuya vermeden mükemmel ama oranın adresini bilmiyorum tam olarak nerede kalıyordu diyerek muratın ağzından adresi almış eşim zeki bir kadındı ama demek ki şüpheleri de varmış.


Sonra adrese gidip zile basıyor ve daireye giriyor edayı bir güzel tartaklıyor ben eve gittiğimde eşim tüm eşyalarımı parçalıyordu ve beni affedeceğini ver bir daha eda ile görüşmemek gerektiğini söyledi.Ben aslında eda olmadan nefes alamayacağımı bilsem de kabul ettim ve 5 ay boyunca sıkıntısız bir ilişki yaşadık en azından eşim için öyleydi.


Yaşadıklarım çok uzun ama ben kısa olarak hızlı şekilde anlatıyorum adam aldatmış bide ballandıra ballandıra anlatıyor demesinler.


Bu 5 ay boyunca eda beni sürekli aradı hatta ofisime bile gelmeye çalıştı ama ben ondan hep kaçtım ama bir akşam evin kapısı çalıp karşımda edayı görene kadar eda hamileydi ilk görüşte bunu anladım zaten kapıyı açan karımdı ve şoka girmişti.


Karımdan ayrıldım ve yeni bir hayata başladım şuan yaşım 40 ve 3 ayında bir çocuğum var eşimden boşandım ve eda ile evlendim birlikte çalışıyoruz ve gayet mutluyuz.


İnsanın hayatında bazı şeyleri itiraf etmesi çok zor eski eşim için üzülüyorum ama eda ile çok mutluyum bencillik mi dersiniz ne dersiniz bilemiyorum ama eğer eşim beni bu kadar sorunların içine sokup çocuk olayını  atlatabilseydi şuan eşini aldatan bir koca olmazdım.

 

 • 2
 • 11
üye resim
şapşik ( ) ( Bayan , 24, İstanbul)
Net adam şimdi benim anladığım kadarıyla eşini aldatmanın geçerli bir sebebi yok farklılık yaşamak için bunu yapıyorsun.Kimseyi yargılamaya hakkım yok ama bu itirafın gerçekse eğer eşin adına çok üzüldük.yazık kadına kendisini seven bir kocası vat zannediyor ama kocası kazandığı paraları kadınlara yediriyor yazık.
 • 0
 • 4
üye resmi
Net adam ( ) ( Erkek , 32, İstanbul)
Erkek adam aldatılır bunun sevgiyle alakası yok dostlarım ve mantıklı davranırsanız yakalanmazsınızda.Arkadaş grubumda eskortlara gittgim için beni kınayan arkadaşlarım vardı 2 sinin aldatırken yakalandıgı için boşandıgını gördüm ama benim öyle problemlerim olmadı çünkü işim bittikten sonra beni rahatsız edicek kimse yok evli birinin sevgili yapıp onunla beraber olması kadar saçma bir şey yok.Son olarakta ekliyeceğim pqpaz hergün pilav yemek.istemiyor malesef.
 • 0
 • 3
üye resmi
seyfi ( ) ( Erkek , 34, Çankırı)

Ben kendi sebebimi sizlere itiraf etmek istiyorum

 

21 yaşında severek evlendim ilk çocuğumuz doğduktan sonra eşimde cinsel anlamda bir soğukluk oldu, en başta vakit tanıdım birlikteliğimiz oluyordu ama isteksizlik hat safhadaydı yani sizi istemeyen bir kadınla eşinizde olsa birlikte olsanız ne anlamı var.


Tabi ki bunu eşim ile defalarca konuştum beni sevdiğini biliyorum ama katlanılan bir insan olma duygusu ister istemez bir erkek olarak sizi aldatmaya teşvik ediyor.Zorla olan hiç bir şeyin maalesef bir keyfi ve zevki olmuyor.

 

Karımı bilen ve buna saygı duyan bir sevgilim var karımı aldatıyorum bugüne kadar bunu fark etmedi eşimi de seviyordum şuan ne düşündüğümü de bilmiyorum.Tek düşündüğüm çocuğum onu için evliyiz diyebilirim.

 

Bence her aldatılan kadın erkek neden aldatır sorusunu bir önce kendine sormalı kimse sebepsizce mutlu olduğu yuvasını terk edip başka kadınlar ile birlikte olmak istemez.

 • 0
 • 6
üye resmi
Gazoz ( ) ( Erkek , 29, Adana)
Erkekler desen aldatılır diyerek bu bu işi kalıba sokamazsınız bence her insanın kendine özgü bir karakteri var birisi çay sever diyeri kahve yani insanların olaylara karşı verdigi tepkiler farķlıdır ama ben bir fırsatını bukursam aldatılırım ortalamaya bakarsak bence hiç bir erkek ayagına gelen fırsatı geri tepmez ama çogu erkekde aranmaz doye düşünüyorum.
 • 1
 • 5
üye resmi
Vip.Garson ( ) ( Erkek , 29, İstanbul)
Seven erkek aldatabilir ama seven adam aldatmaz, benim kadınlara tavsiyem sadece yakışıklı erkeklerin peşinden koşmamaları.Yoksa sizi kullanır ve terk ederler önceliğiniz karakter sahibi bir adam bulmak olsun ;)
 • 1
 • 3
üye resim
bayan popo ( ) ( Bayan , 24, İstanbul)
Erkeklerin aldatmak için bence bir nedene ihtiyacı yok erkek aldatır ve sen bir kadın olarak nerede hata yaptıgını düşünürsün.Aldatılan kadının psikolajisini bir erkek tahmin bile edemez, ne eksik diye düşünürsün çoğu zaman aslında hiç bir şey eksik değildir.Sebepsizce aldatılırsın erkekler gerçekten doyumsuzlar bence aldatılmamızın sebebi erkeklerin doyumsuz olması
 • 1
 • 5
üye resmi
enstrüman ( ) ( Erkek , 32, İstanbul)

Erkekler neden aldatır diye sormayalım bence, erkekleri aldatmaya ne iter diye sormak daha mantıklı !!

 

İlk evliliğimi 23 yaşında yaptım, eşim bir medyumdu onunla çaldığım barda tanıştık İstanbul taksim de bir mekanda çıkıyordum o zaman, hala kendi çapında bir müzisyenim.Çok uzatmadan kısa özet geçeceğim.


1 sene içinde evlilik yaptık ben işim gereği gece hayatı olan bir kişiydim eşime sadık olmama rağmen bir şekilde bu problem olmaya başladı, evlenirken zaten ne iş yaptığımı ve nasıl yaşadığımı biliyordu eşini seven sadık bir kocaydım.

 

Yaklaşık 4 sene evli kaldık, 3. senenin sonunda artık kıskançlık krizleri hat safhaya ulaştı, sürekli beni kadınlarla öpüştüğümü gördüğünü iddia edip duruyordu ama bunun aslı yoktu tabi ki.O kadar emindi ki benim onu aldattığımı sanki gözleri ile görmüş gibi muamele yapıyordu bana ne bir özel yaşantımız nede özel bir anımız kalmamıştı.

 

Erkek olarak haksız yere suçlanmaktan artık bıkmıştım bu işi artık gerçekleştirmek zorunda hissettim kendimi, eşimi aldatmamışdım ama belli ki karım aldatılmak istiyordu ve ben bunu ona yapmalıydım çünkü aramızın düzelmesi için ne yaptıysam hep elim boş döndüm.Aklımda bu düşünceler dolanmaya başladığından beri tek bir düşüncem vardı oda eşimin müşterilerinin olduğu bir dosya ve o dosyadaki kişilere ait bilğiler.

 

Planı yapmıştım eşimin müşterilerine ait olan dosyadan bilgileri alıp oradaki kadınların zayıf noktaları bularak onları tavlayacaktım.Eşime gelen müşterileri çoğu kadındı ve hep bir aşk arıyorlardı.Aradıkları aşk ben olmaya karar verdim,Dosyayı aldım ve arasından 5 kadın seçtim bu kadınlar hayallerinin erkeğini bekliyordu ve o ben olmaya kararlıydım, hem karımı aldatan bir erkek olmak hemde karıma aslında bir ceza vermek için bunu yapmak istiyordum.

 

Kendimi çok ifşa edip konuyu uzatmak istemiyorum eşimin müşterilerinden 2 kişiyle birlikte olmaya başardım çok basit oldu zaaflarını biliyordum onların hayatına girmek benim için çok zor olmadı.

 

Yakalanma anımda tamamen şahsım tarafından ayarlardı, birlikte olduğum kadınlara ağızlarını arayarak medyuma gittiklerini itiraf ettirdim ama o medyumun eşim olduğunu tabi ki bilmiyorlardı ve onlara resmimi verip onu medyuma göstermesini ve ilişkimizin ne boyutlarda yaşayacağız öğren dedim.

 

İkisi de tıpış tıpış karımın ayağına gidip bunu yaptılar,Karım ikinci resmi aldıktan sonra çaldığım bara gelip bana hakaretlerde bulundu ve bunun seyrinde benden boşandı.Ben aslında aldatılınca rahatlayacağını düşünmüştüm.

 

Ben eşini aldatmak isteyen bir erkek hiç bir zaman olmadım eşim bunu yapmam için beni buna zorladı ve istediğini aldı.Yaptığım doğru değil ve çocuksu olduğunu farkındayım ama pişman da değilim.Belki kadınlar bu itirafı okurda ders alır erkeklerine nasıl davranması gerektiğini öğrenmesi amacı ile yazdım.

 

Şuan evliyim ve gayet mutluyum eşimi de aldatmıyorum en azından o bunu benden isteyene kadar :)

 

 

 • 4
 • 14
üye resmi
Koreligömlek ( ) ( Erkek , 26, İstanbul)

itiraff.net en cesur erkeği benim sanırım kimse üstüne alınmamış bu soruyu :)

 

Ben evli değilim seven erkek eşini aldatır mı bilemem ama sevgilisini aldatır, bu işi sadece erkeğin üstüne atmamak gerekir.İlgisizlik samimiyetsizlik küçük şeylerden büyük problemler çıkartma ve mutlu olmayı bilmeyen kadınlar gibi bir çok şey sevseniz de aldatmanıza iter. erkek olarak aldatmak kadınların düşündüğü gibi sadece sex değildir.en azından benim için son çaredir asla tasrif etmiyorum ama bazen yapılması gerekir.

 

Önemli olan sezdirmemek bana kalırsa Her erkek aldatır beceriksiz olanlar yakalanır diyerek cevabıma son noktayı koyuyorum.

 • 5
 • 6
üye resim
Pembepudra ( ) ( Bayan , 33, Kars)

bir erkek için aldatmanın bahanesi olmaz bana sorarsanız erkektir işte elinin kiridir aldatır geçer,bu siteden o kadar çok mesaj alıyorum ki erkekler tarafından, eminim hepsi evli ve eşlerini aldatmak için fırsat kovalıyorlar.onlar için kadın bir obje ve onlarda bu objeyi deli gibi istiyor biz kadınların karakterleri duyguları hiç bir şeyin önemi yok tek dertleri sex.

 • 0
 • 22
üye resim
Papatya ( ) ( Bayan , 20, Adana)

konuyu merakla takipteyim dökülün bakalım erkekler neden aldatıyorsunuz !

 • 1
 • 7
DAHA FAZLA YORUM YÜKLE »
teker tekerlek bağcılar iplik kiralik bahis sitesi güngören web tasarım